top of page

KONGRE ALANLARI

13. ULUSLARARASI İSTANBUL BİLİMSEL ARAŞTIRMA KONGRELERİ 3 FARKLI ALANDA GERÇEKLEŞECEK OLUP; İLGİLİ BELGELER VE KONGRE KİTAPLARI ALANLAR ÖZELİNDE YAYINLANACAKTIR.

ALANLAR VE DETAYLARI AŞAĞIDA BELİRTİLDİĞİ GİBİDİR:

5.png
5.png

13. ULUSLARARASI İSTANBUL FEN, MÜHENDİSLİK VE UYGULAMALI BİLİMLERDE BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR KONGRESİ

Kongremizin ilk serisi olan; Türkiye, Katar, Almanya, Azerbaycan, Kuzey Makedonya ve Filipinler partnerliğinde en az %55 yabancı katılımcı oranı ve en 20 farklı ülkeden katılım ile gerçekleştireceğimiz 13. Uluslararası İstanbul Fen, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimlerde Bilimsel Araştırmalar Kongresine ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

13. ULUSLARARASI İSTANBUL SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLERDE BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR KONGRESİ

Kongremizin ikinci serisi olan; Türkiye, Katar, Almanya, Azerbaycan, Kuzey Makedonya ve Filipinler partnerliğinde en az %55 yabancı katılımcı oranı ve en 20 farklı ülkeden katılım ile gerçekleştireceğimiz 13. Uluslararası İstanbul Sosyal ve Beşeri Bilimlerde Bilimsel Araştırmalar Kongresi ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

3.png
7.png
7.png

13. ULUSLARARASI İSTANBUL SAĞLIK BİLİMLERİNDE BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR KONGRESİ

Kongremizin üçüncü serisi olan; Türkiye, Katar, Almanya, Azerbaycan, Kuzey Makedonya ve Filipinler partnerliğinde en az %55 yabancı katılımcı oranı ve en 20 farklı ülkeden katılım ile gerçekleştireceğimiz 13. Uluslararası İstanbul Sağlık Bilimlerinde Bilimsel Araştırmalar Kongresi ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

bottom of page